Jak se Vám u nás líbí?

Je to tady super. (43 | 80%)
Ujde to. (3 | 6%)
No nevim no. (4 | 7%)
Vítejte v našem ateliéru!

Počátky naší „ opravdové „ tvorby datujeme na přelom roku 2010/2011.

Poprvé jsme naše výrobky prezentovali na veřejnosti na jaře roku 2011 na Festivalu Jeden Svět v divadle Archa v Praze v rámci prodejního Mini Marketu RECYKLÁTOR... Tato akce to v nás odstartovala...
Od prvopočátku se specializujeme na výrobu pouze z již dříve použitých materiálů. Veškeré naše výrobky jsou vyrobeny recyklací již dříve použitých materiálů. Chceme dávat šanci starým věcem a materiálům k dalšímu využití a přetvářet je podle svých návrhů.

Od začátku naší tvorby se specializujeme na výrobu autorských šitých kamarádů „ pro malé i velké „.... Našim první šitým 100% recyklovaným kamarádem byl medvídek Cecil a Velký Bořek vyrobený jako dárek k narozeninám :)
Nejedná se o klasické hračky, které jsou všude kolem nás, ale o opravdové šité kámoše, kteří Vás budou provázet na cestách životem po mnoho let.
V naší práci klademe důraz na originalitu, vtip, preciznost provedení a detail. Můžeme zaručit, že opravdu každý šitý kamarád, který prošel našima rukama je opravdový originál. Vše je ušito z recyklovaných materiálů, které jsou před samotnou tvorbou pečlivě a šetrně vybírány. Každý náš šitý kamarád musí mít alespoň jeden knoflík. Starých poctivých knoflíků není nikdy dost...Jako výplň je vždy používáno kvalitní, nové duté vlákno. Veškeré naše zboží se velmi snadno udržuje, poněvadž je možné jej prát v pračce na šetrný program na 30 stupňů.

Jak sami říkáme, máme hlavu plnou nápadů na několik životů. A právě proto v našem širokém sortimentu stále,a stále přibývají noví a noví šití kamarádi. Hlavním hnacím motorem pro naši další a další tvorbu je spousta spokojených zákazníků z celého světa. Vždycky si říkáme, že ti naši šití kámoši opravdu cestují více než my :).

Za ty léta, co naši práci s láskou děláme, se již pravidelně celoročně vracíme na naše oblíbené Design markety, Multižánrové divadelní či hudební festivaly a potkáváme se s našimi již pravidelnými zákazníky, kteří si, jak sami říkají rok co rok doplňují svou domácí poličku šitých kámošů Atelieru-koira- kissa :). Proto jsou u nás stále nějaké novinky.Kromě trojrozměrného šití se také zaobíráme plošným šitím ve formě výroby textilních obrazů s motivy našich šitých kamarádů... Ušité obrazy rámujeme do starých, pečlivě zrestaurovaných rámů. Udělají radost nejen v dětské pokojíčku.

Mimo tyto šité kamarády, také šijeme, přešíváme, dotváříme second handové oděvy. Velkou část naší tvorby „ znovuzrozeného oblečení“ zastupují převážně vlněné pánské a dámské svetry s autorskými aplikacemi, trika, sukně....a také nezapomínáme i na ty nejmenší a s láskou pro ně vytváříme různorodé oblečení s našimi typickými aplikacemi.
Nedílnou součástí naší tvorby je také výroba 100% recyklovaných košilových tašek pro muže i ženy.

Zboží balíme do papírových sáčků, tašek a lepenkových krabiček ...

Celé léto trávíme poměrně hodně času na cestách .
Letní sezóna pro nás představuje setkávání se s našimi zákazníky na festivalech. Během našich cest se stánkem, také připravujeme pro zpestření i různé interaktivní tvůrčí workshopy. Někde už jezdíme převážně s našim workshopem a návštěvníci se již na začátku festivalu ptají, co si budou moci nového vyrobit....

Po ukončení letní sezóny připravujeme i různé tématické workshopy, jak pro širokou veřejnost, tak i na míru ….
Je možné se s námi domluvit a my přijedeme na danou akci, market, výstavu nebo např. za dětmi do výtvarného kroužku do školy....Každou takovou spolupráci bereme jako novou zkušenost a výzvu k dalšímu posunu v naší tvůrčí činnosti.

Veškeré zboží je vyrobeno s láskou v našem ateliéru pouze námi dvěma , s šetrným přístupem k přírodě....

Jedná se o autorskou tvorbu, žádáme o respektování autorských práv.

JINÝ ČASOPROSTOR
Veronika & Tomáš
665547_422762297777420_664076772_o.jpg
59590_422763684443948_2043931145_n.jpg
665716_422763097777340_665533626_o.jpg
houby.jpg
Rudolf.jpg
Dorotka.jpg
muchomurky.jpg
email: atelier-koira-kissa@seznam.cz
facebook: Atelier Koira Kissa
Instagram: atelier_koira_kissa
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one